UÇUŞ DERSLERİ

Uçuş Dersleri
Model araç çeşitlerinin en kapsamlı ve eğitim gerektiren kategorisi olan kumandalı uçak çeşitleri, yeni başlayanlar için eğitim ve belli bir tecrübenin şart olduğu, profesyonel destek gerektiren seçeneği oluşturmaktadır. Bu alanda ülkemizin en köklü ve tecrübeli isimlerinden birisi olan, gerek ürün çeşitliliği gerek kendi tasarımları gerekse satış sonrası verdiği destek hizmetlerle tercih önceliği oluşturan firmamız, müşterilerinin hiçbir konuda yalnız bırakmamakta, yedek parçadan, teknik desteğe, aksesuar ve ekipman tedarikinden Model Uçak Uçuş Derslerine kadar her konuda siz değerli muhataplarının yanında olmaktadır.

Profesyonellikle hazırlanan Model Araç pistlerinde işinde uzman eğitmenler eşliğinde son derece geniş imkanlar dahilinde verdiği Kumandalı Uçak Uçuş Dersleri veren üstelikte bunu kimi modellerin satışında promosyon amacı ile ücretsiz veren firmamız bu alana yeni gönül verenlerin ilk ve en önemli destekçisi olmaktadır. Verdiğimiz Uçuş Eğitim Hizmetleri konusunda kısaca bilgi verecek olursak şayet; Basic Trainer olarak da adlandırılan başlangıç uçakları ile amatörler için alana giriş dersleri, Advanced Trainer olarak isimlendirilen İleri Seviye Uçuş Dersleri ile bir adım daha ileri taşıma ve profesyonelliğe adım atma dersleri, artık bu alanda belli bir yol kat edenler için de Akrobasi Uçuş Dersleri bunların başında gelmektedir.

Her bir alanı işinde uzman personel desteği ve derslere uygun uçak modelleri ile veren kuruluşumuz, bünyesinde kurduğu Hezarfen Uçuş Pistleri ile bunu profesyonel anlamda profesyonel ortamlarda kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.